قوانین

قوانین استفاده از سایت

 


 
۱- کلیه کاربرانی که قصد خرید از آریااکس را دارند میبایست به صورت دقیق احراز هویت شوند. این روند یکبار انجام می گیرد،  لذا این سایت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
 
 
 
۲- جهت احراز هویت ممکن است مدارکی نظیر کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، پاسپورت یا تصویر کارت بانکی از کاربر دریافت گردد. بدیهی است مدارک فوق می بایست واضح و فاقد هرگونه خدشه باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
۵- کاربران برای ثبت سفارش دقت لازم در ارائه صحیح اطلاعات را داشته باشند. در تمام مراحل سفارش، خود کاربر مسئول تمام اشتباهاتی است که به واسطه ارائه اطلاعات نادرست صورت گرفته است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
۸-آریااکس  هیچ گونه مسئولیتی را درباره وجود هرگونه ابهام درحساب گیرنده یا عدم اطمینان از جانب گیرنده نمی پذیرد.
 
 
 
 
 
 
۱۰- کاربر باید با اتصال به اینترنت اصلی خود با ما در ارتباط باشد و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده هایی که شناسایی محل اتصال کاربر به اینترنت را مختل کنند، مجاز نمی باشد.
 
 
 
۱۱- کاربرانی که برای سازمان یا شرکت خاصی ثبت سفارش انجام می دهند باید مدارک لازم را بدون کوچکترین ابهامی برای اثبات این موضوع که نماینده رسمی آن شرکت یا سازمان می باشند ارائه کنند.
 
 
 
۱۲- آریااکس ممکن است در صورت برگشت خوردن حواله یا پول شما که به یکی از احتمالات زیر باشد، کارمزدی را از مبلغ مورد نظر کسر نماید:
 
در صورتی که علت پرداخت در حواله های بین المللی درست نوشته نشده باشد.
 
در صورتی که پول از حسابی که به نام فرستنده حساب نباشد فرستاده شده باشد.
 
در صورتی که پول از حساب الکترونیکی توسط فردی بجز صاحب حساب ارسال شده باشد.
 
در صورتی که دلایل لازم مربوط به مشکل دار بودن مبالغ ارسالی وجود داشته باشد.
 
در صورتی که سفارش توسط اتصال اینترنتی که توسط وی پی ان یا پروکسی ایجاد شده باشد ثبت شده باشد.
 
در صورتی که کاربر در زمان مورد نظر نتواند مدرک شناسایی درخواست شده را ارائه نماید.
 
 
 
 
 
۱۴- کاربر موظف است با توجه به اطلاعات تماسی که در سایت ثبت کرده است، در مواردی هنگام طی شدن روال سفارش، در دسترس باشد، در غیر این صورت آریااکس  می تواند سفارش را یکطرفه باطل نماید.
 
 
 
 
با تشکر آریااکس      ariaex.com